Participanti la Conferinta
Postat de marius la 12 October 2008 06:45:42
PARTICIPANȚI 

1. CONSTANTIN ABABEI, Școala „Mihai Eminescu”, Roman
 
2. DUMITRU ACU, Universitatea „Lucian Blaga” din Sibiu
3. CONSTANTIN ANDONE, Grupul Școlar Economic Administrativ, Piatra Neamț
4. GABRIEL ANDREI, Colegiul Național „Gh. Vrănceanu”, Bacău
5. IOAN ANDREI, Colegiul Tehnic „Ion Borcea”, Buhuși
6. DORIN ANDRICA, Universitatea „Babeș-Bolyai” Cluj-Napoca
7. PETRICĂ ASIMINOAIEI, Școala „Ion Creangă”, Bacău
8. CĂTĂLIN BARBU, Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Bacău
9. LĂCRĂMIOARA BĂLAN, Școala nr. 8, Onești
10. IULIANA CARMEN BĂRBĂCIORU, Universitatea „Constantin Brâncuși” din Târgu-Jiu
11. DUMITRU BĂTINEȚU-GIURGIU, Colegiul Național „Matei Basarab”, București
12. MARIA BĂTINEȚU-GIURGIU, Academia Tehnică Militară București
13. CORNEL BERCEANU, Universitatea din Bacău
14. VASILE BERINDE, Universitatea de Nord din Baia Mare
15. SVETOSLAV BILCHEV, University of Ruse, Bulgaria
16. ANGELA BLAGA, Colegiul Național „Al. Papiu Ilarian”, Târgu Mureș
17. CRISTINEL BLAGA, Grupul Școlar „Traian Vuia”, Târgu Mureș
18. MIHAELA BLAJ, Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri”, Săbăoani
19. VICTOR BLĂNUȚĂ, Universitatea din Bacău
20. DOCHIA BODRON, Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri”, Iași
21. SILVIU BOGA, Colegiul Național, Iași
22. WLADIMIR BOSKOFF, Universitatea „Ovidius” din Constanța
23. VASILE BRÂNZĂNESCU, Institutul de Matematică „Simion Stoilow” al Academiei Române
24. DAN BRÂNZEI, Universitatea „Al. I. Cuza” Iași
25. MĂRIOARA BRESCAN, Colegiul Național „Grigore Moisil”, Onești
26. MARIA LILIANA BUCUR, Universitatea din Craiova
27. ILENUȚA BUHAI, Grupul Școlar „Vasile Sav”, Roman
28. MĂDĂLINA ROXANA BUNECI, Universitatea „Constantin Brâncuși” din Târgu-Jiu
29. ION BURSUC, Colegiul Național de Informatică „Spiru Haret”, Suceava
30. GEORGETA BURTEA, Liceul Pedagogic „Mircea Scarlat”, Alexandria
31. MARIUS BURTEA, Liceul Pedagogic „Mircea Scarlat”, Alexandria
32. DUMITRU BUȘNEAG, Universitatea din Craiova
33. MARIA CAMPĂU, Școala de Arte și Meserii, Nisiporești
34. SERGIU CATARANCIUC, Universitatea de Stat din Moldova, Republica Moldova
35. VASILE CAUTIȘ, Colegiul Națioanal „Vasile Alecsandri”, Bacău
36. OVIDIU CÂRJĂ, Universitatea „Al. I. Cuza” Iași
37. ELENA CHIREA, Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Medgidia
38. COSTEL CHITEȘ, Colegiul Național „Tudor Vianu”, București
39. DANIELA CHITEȘ, Școala nr. 79, București
40. ELENA CODECI, Colegiul Național „Vlaicu-Vodă”, Curtea de Argeș
41. OVIDIU COJOCARU, Inspectoratul Școlar Județean Bacău
42. MIRCEA COJOCARU, Colegiul Tehnic „Miron Costin”, Roman
43. DANA CONSTANȚA CONSTANTINESCU, Universitatea din Craiova
44. LĂCRĂMIOARA COSĂU, Colegiul Național „Ștefan cel Mare”, Bacău
45. LUMINIȚA TANIA COSTACHE, Universitatea Politehnică din București
46. CRISTINA DIANA COSTANDACHE, Liceul cu Program Sportiv, Roman
47. MĂRIOARA COSTĂCHESCU, Liceul cu Program Sportiv, Roman
48. MIHAELA AURORA CRÎJMAN, Liceul Teoretic „Lucian Blaga”, Constanța
49. IOAN UCU CRIȘAN, Grupul Școlar de Industrie Alimentară, Arad
50. MIHAI CROITORU, Colegiul Tehnic „Danubiana”, Roman
51. DORINA DIACONU, Grup Școlar Industrial Contrucții de Mașini, Roman
52. MIRELA DIACONU, Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri”, Săbăoani
53. MIHAI DICU, Colegiul Național „Frații Buzești”, Craiova
54. CONSTANTIN CRISTIAN DINU, Universitatea din Craiova
55. ION DROBOTĂ, Colegiul Național „Ferdinand”, Bacău
56. DOREL DUCA, Universitatea „Babeș-Bolyai” Cluj-Napoca
57. LUMINIȚA DUMITRICĂ, Societatea de Științe Matematice din România
58. PAUL FLONDOR, Universitatea Politehnică din București
59. AURELIA FLOREA, Universitatea din Craiova
60. LIVIU FLORESCU, Universitatea „Al. I. Cuza” Iași
61. MIHAI GAVRILUȚ, Colegiul Național „Roman-Vodă”, Roman
62. GHEORGHE GÂNDU, Școala „Spiru Haret”, Bacău
63. CĂTĂLIN GHERGHE, Universitatea din București
64. TOMA GLOAMBEȘ, Școala nr. 7, Comănești
65. ADRIAN GOBEJ, Colegiul Național „Vlaicu Vodă”, Curtea de Argeș
66. RADU GOLOGAN, Universitatea Politehnică din București, Institutul de Matematică „Simion Stoilow” al Academiei Române
67. MIRELA GRĂDINARIU, Școala Corhana, Dulcești
68. MIHAI HAIVAS, Institutul de Cercetări Economice „Gheorghe Zane” Iași
69. ALISA HÂRJABĂ, Colegiul Național „Costache Negri”, Târgu Ocna
70. VLAD IDA, Inspectoratul Școlar Județean Bacău
71. MAGDALENA LEFTER, Grupul Școlar „Vasile Sav”, Roman
72. CEZAR LUPU, Universitatea din București
73. COSTICĂ LUPU, Colegiul Național Pedagogic „Ștefan cel Mare”, Bacău
74. TUDOREL LUPU, Liceul Teoretic „Decebal”, Constanța
75. VASILE LUPULESCU, Universitatea „Constantin Brâncuși” din Târgu Jiu
76. IOAN MAFTEI, Colegiul Național „Sf. Sava”, București
77. Acad. SOLOMON MARCUS, Academia Română
78. IOAN MARIN, Școala nr. 2, Calafat
79. MIHAIL MEGAN, Universitatea de Vest din Timișoara
80. CRISTIAN MERTICARU, Inspectoratul Școlar Județean Bacău
81. NICUȘOR MINCULETE, Universitatea „Dimitrie Cantemir” Brașov
82. MIHAELA MIREA, Grupul Școlar „Horia Vintilă”, Segarcea
83. Acad. RADU MIRON, Academia Română
84. NICOLAE MIU, Colegiul Național „Frații Buzești”, Craiova
85. SIMONA MONICA MIU, Colegiul Național „Gheorghe Chițu”, Craiova
86. MARCELINA MOCANU, Universitatea din Bacău
87. ANGELA MUNTEAN, Academia Navală „Mircea cel Bătrân” Constanța
88. GINA MÜLLER, Liceul Economic „Costin C. Kirițescu”, București
89. VIORICA MUSCĂ, Școala Slobozia, Boghicea
90. IOAN MUȘAT, Editura Didactică și Pedagogică
91. MARIA NĂSTĂSELU, Colegiul Național „Ștefan cel Mare”, Târgu Neamț
92. GHEORGHE NEAGU, Universitatea din Bacău
93. NARCISA NEAGU, Școala de Arte și Meserii, Bacău
94. ELENA NECHITA, Universitatea din Bacău
95. ANA-MARIA NEGREA, Grupul Școlar „Traian Vuia”, Târgu Mureș
96. CONSTANTIN NICOLAU, Colegiul Național „Vlaicu-Vodă”, Curtea de Argeș
97. VALER NIMINEȚ, Universitatea din Bacău
98. CLEOPATRA OLARU, Liceul Pedagogic „Gheorghe Asachi”, Piatra Neamț
99. LIVIU CONSTANTIN OLARU, Colegiul Național „Petru Rareș”, Piatra Neamț
100. MIRCEA OLTEANU, Universitatea Politehnică din București
101. LIVIU ORNEA, Universitatea din București
102. GHEORGHE PALANCIUC, Colegiul Național „Horea, Cloșca și Crișan”, Alba Iulia
103. SILVIA PALAȘCĂ, Universitatea „Al. I. Cuza” Iași
104. IOANA PANDELE, Universitatea din Bacău
105. LILIANA PARASCHIV, Liceul Teoretic „Lucian Blaga”, Constanța
106. MARIA PATER, Școala „C. Platon”, Bacău
107. MĂDĂLINA PĂCURAR, Universitatea „Babeș-Bolyai” Cluj-Napoca
108. EUGEN PĂLTĂNEA, Universitatea „Transilvania” din Brașov
109. ADRIANA PĂTRĂUCEANU, Școala Gâdinți
110. BOGDAN PĂTRUȚ, Universitatea din Bacău
111. MONICA PĂTRUȚ, Universitatea din Bacău
112. GHEORGHE PETCU-CISLARU, Școala Recea, Iana
113. ADRIANA PETROVICI, Grupul Școlar „Vasile Sav”, Roman
114. RODICA POPA, Școala de Arte și Meserii, Dulcești
115. VALERIU POPA, Universitatea din Bacău
116. DORIN POPESCU, Universitatea din București
117. MARIA POPESCU, Școala Centrală, București
118. OLIMPIA POPESCU, Inspectoratul Școlar Județean Prahova
119. PAUL RADOVICI-MĂRCULESCU, Universitatea din Pitești
120. ION RADU, Școala „Al. I. Cuza”, Bacău
121. ZENOVIA RĂDULESCU, Grupul Școlar „Vasile Sav”, Roman
122. NECULAI ROMAN, Școala „Vasile Alecsandri”, Mircești
123. PETRU ROTARU, Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika”, Comănești
124. RALUCA IOANA ROTUNDU, Școala „Ionel Teodoreanu”, Iași
125. PETRU SAJIN, Academia de Studii Economice din București
126. NICOLAE SANDA, Colegiul Național „Liviu Rebreanu” Bistrița
127. ADRIAN SANDOVICI, Colegiul Național „Petru Rareș”, Piatra Neamț
128. ELEONORA SAVU, Colegiul Național „Ferdinand I”, Bacău
129. CONSTANTIN SORESCU, Colegiul Național „Vlaicu-Vodă”, Curtea de Argeș
130. GHEORGHE SORTA, Colegiul Național „Grigore Moisil”, Onești
131. IONEL STĂNICĂ, Colegiul Național „Vlaicu-Vodă”, Curtea de Argeș
132. DUMITRU STOICESCU, Colegiul Național „Vlaicu-Vodă”, Curtea de Argeș
133. IOAN ȘERB, Universitatea „Babeș-Bolyai” Cluj-Napoca
134. ANAMARIA ȘICLOVAN, Universitatea din Bacău
135. DORU ȘTEFĂNESCU, Universitatea din București
136. ECATERINA ȘUȘTER, Colegiul Tehnic „Petru Poni”, Roman
137. MIHAI TĂLMACIU, Universitatea din Bacău
138. ION TIOTIOI, Școala nr. 10, Constanța
139. IOAN TOMESCU, Universitatea din București, Membru corespondent al Academiei Române
140. COSMIN TOMOZEI, Universitatea din Bacău
141. MIRCEA TRIFU, Societatea de Științe Matematice din România
142. OVIDIU TROFIN, Inspectoratul Școlar Județean Bacău
143. VIOREL TUDORAN, Inspectoratul Școlar Județean Arad
144. MARCEL ȚENA, Colegiul Național „Sf. Sava”, București
145. NIKOLAY VASILIEV, Petersburg Department of V. A. Steklov Institute of Mathematics, Rusia
146. DUMITRU VĂLCAN, Universitatea „Babeș-Bolyai” Cluj-Napoca
147. SIMONA VÂRLAN, Universitatea din Bacău
148. EMILIYA VELIKOVA, University of Ruse, Bulgaria
149. COSTICĂ VIERU, Școala de Arte și Meserii, Bacău
150. LIVIU CĂLIN VLAS, Colegiul Național „Al. Papiu Ilarian” Târgu Mureș
151. GABRIEL VRÎNCEANU, Inspectoratul Școlar al Municipiului București, Școala Centrală, București
152. DAN ZAHARIA, Colegiul Național „Dimitrie Cantemir”, Onești
153. MARIA ZAHARIA, Școala „George Călinescu”, Onești